MZ ŞAMPİYONLAR LİGİ RESMİ WEB SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MANAGERZONE ŞAMPİYONLAR LİGİ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Filistinli mühendisin acı mektubu

YazarMesaj
tevhid_yolu26
GA
GA
tevhid_yolu26

Erkek Mesaj Sayısı : 23
kişisel ileti : kralbozkurtsk

Filistinli mühendisin acı mektubu Empty
MesajKonu: Filistinli mühendisin acı mektubu   Filistinli mühendisin acı mektubu EmptyPerş. Ocak 08, 2009 8:39 pm

Bilgisayarımın pilinin son dakikalarını kullanıyorum"

"Gazze'den selamlar gönderiyorum. Ama Allah bilir belki size gönderebileceğim son selam olabilir; çünkü bilgisayarımın pilinin son dakikalarını kullanıyorum. Gazze'de elektrik, petrol ve su bitmiş durumdadır. Hastanelerde jeneratörlerin son mazot litreleri kullanılıyor, ondan sonra hastanelerdeki elektrikler de kesilecek. O saatten 24 saat içerisinde 400 diyaliz hastası ölüme mahkum olacak ve yoğun bakımda olan yaklaşık 200 genç ve yaralıyı kaybedeceğiz. Bununla birlikte sürekli ilaç ve elektrik gerektiren ameliyatlar durdurulacak. Bu hepsi değil, Gazze'nin dramı daha çok hikaye anlatıyor. Mesela fırınlarda ekmek yok, pazarda un yok, ilaçların çoğu bitmiş durumda, sınırlar İsrail ve Mısır tarafından kapatılıyor.

Boynunuza emanettir ki Türk halkına söyleyin; biz Filistin halkı olarak kıyamet gününde ve Allah'ın huzurunda hakkımızı helal etmeyeceğiz. Biz burada ölürsek sizin payınız var bunda; eğer her biriniz çıkıp da elinden geleni yapmazsa. Allah'ın huzurunda kardeşlik hakkımızı isteyeceğiz sizden.

"Kendimi Filistinli bir Türk olarak tanıtıyorum"

Ben kendimi Filistinli bir Türk olarak tanıtıyorum. O kadar seviyorum ki sizi; onun için sizden bir şey yapmanızı bekliyorum. Ben Türkiye Cumhuriyeti'nde okumuş bir Filistinli inşaat mühendisi. Saygılarımla Muin Naim…."

08.01.2009

1 sayfadaki 1 sayfası